KURUMSAL

 
 
"Kaizen Tourisim taleplerinize uygun profesyonel ve etkin kurumsal kadrosu ile  sonuç odaklı ve güvenilir çözümler sunan kurumsal turizm seyahat acentasıdır. "
 
A grubu seyahat acentesi olarak kurulan KAIZEN, hizmet politikası yeniliklere ve taleplere hızlı çözümler sunmayı ilke edinmiş olup; kurum seyahat organizasyonları, etkinlik talepleri ve süreçlerini organize etmek, planlamak ve hayata geçirmek amaçlı entegre hizmet sürecini devam ettirmektedir. 
Bu amaç doğrultusunda ISO9001 kalite standartlarına uyumlu seyahat ve organizasyon hizmetleri ile kuruma ve bireye değer katma öncülüğündeki iş yetkinliklerimiz sayesinde yenilikçi çağdaş önerilerimiz ile deneyim ve bilgimizi teknolojiyle birleştirerek, hızlı, güvenilir, ekonomik ve kaliteli sonuçlar sunuyoruz. 
 
Alanında uzman kadrosu ve yüksek teknolojik donanımı ile toplam kalite yönetimi uygulayarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı içerisideki Kaizen  Tourisim kurumsal etkinlikler, konaklama, yurt içi-yurt dışı bilet satışı, vize işlemleri, yurt içi-yurt dışı transfer işlemleri ve toplantı organizasyonlar, butik tatil organizasyonları başlıca hizmetleri arasında yer almaktadır.