BENELUX

 

 

 

Zaman az gezilecek yer çok diyorsanız; Benelux-Paris turları sizin için en doğru seçenektir. 

 
Hollanda gerek doğası gerek ve gerekse şehirlerinin ilginç mimarisi ile sizleri bir hayli etkileyecek. Küçük balıkçı köylerinden leziz deniz ürünlerini tadabileceğiniz gibi, Rembrand ve Van Gogh gibi ustaların eserlerini görme imkanı bulacaksınız. 
 
Avrupa’nın belki de en etkileyici şehri olan Brugge şehrinde tarih yüklü bir ortaçağ masalı yaşayıp, Avrupa Birliğinin başkenti Brüksel’de ünlü Rue de Boucheries’de Belçika mutfağını ve birbirinden lezzetli çikolataları tadabileceksiniz. 
 
Çok küçük ama yaşam standartlarının bir hayli yüksek olduğu, Avrupalılar’ın bile imrendiği ülke olan Lüksemburg’u göreceksiniz.  
Avrupa’nın en güzel şehri olan Paris; Aşıklar ve Işıklar şehri… Seinne Nehri’nin iki yakasında yer alan şehir 2000 yıllık tarihi, Notre Dame Katedrali, Eiffel Kulesi, Louvre Müzesi ve dünyaca ünlü Champ-Elysess’nin yanı sıra; bilim, sanat ve edebiyattaki ileri seviye sizleri büyüleyecektir. Fransız Mutfağı, şarapları ve tartları ile sizleri bir lezzet deneyimine davet edecek… Binlerce yıldır etrafında bir çok medeniyete ev sahipliği yapan Avrupa’ya can veren Ren Nehri ve kıyısındaki Köln şehri… Ünlü Dom katedrali ve alışveriş caddeleri görme yada diğer bir seçenek olan Düsseldorf’ta Königsalle’de Almanların pasta ve şekerlemelerini tadabilmek için bu tur sizleri bekliyor.
 
Paketlerimize Dahil Olan Hizmetler:
Konaklama
Uçuş
Alan Vergileri
Transfer
Seyahat Sağlık Sigortası
 
Seyahat tarihlerinizi belirleyin size en uygun turları, paketleri en uygun fiyatlarla ve ödeme koşullarıyla sizinle paylaşalım.